در مراسمی با حضور دکتر علیرضا منظری‌توکلی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافت، علیرضا منظری‌توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با قدردانی از تلاش‌های ابراهیم خراسانی‌پاریزی اظهار کرد: «مسئولیت‌ها و موقعیت‌ها نه امتیاز محسوب می‌شود و نه حقی را برای کسی ایجاد می‌کند؛ بلکه این مسئولیت‌ها محل آزمون و امتحان فرد است.»

وی رمز رشد، تعالی و شکوفایی دانشگاه را وحدت، اتحاد و همدلی دانست و رعایت اخلاق را ضروری‌ترین اصل برای همدلی و اتحاد در یک سازمان برشمرد و همگان را از تهمت، افترا و غیبت برحذر داشت.

منظری‌توکلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت را در بخش آموزش مجازی در سطح استان کرمان در حد عالی و در سطح کشور مطلوب دانست.

وی در موضوع تجهیزات مربوط به رشته دامپزشکی از کادر دانشگاه درخواست کرد که خرید و تجهیزات آزمایشگاهی و کلینیکی با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری و انجام شود و خاطرنشان کرد: «کماکان مانند گذشته مساعدت برای تخصیص بودجه لازم برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی به واحد بافت انجام می‌شود.»

در ادامه ابراهیم خراسانی‌پاریزی رئیس قبلی واحد بافت با ارائه گزارشی از عملکرد چندساله خود با توجه به اهمیت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان بیان کرد: «مسئولیت‌ها تکلیف است نه امتیاز و باید سعی کنیم در زمان تصدی مسئولیت از عهده این تکلیف برآییم.»

علیرضا مرادی رئیس جدید واحد بافت نیز با تشکر از اعتماد دکتر طهرانچی و حسن نیت رئیس دانشگاه آزاد استان کرمان در انتخاب وی، برنامه‌های خود را برای تعالی و پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی بیان و با توجه به ظرفیت‌های موجود در واحد بافت آینده‌ای درخشان را برای این دانشگاه ترسیم کرد.

به گزارش آنا، علیرضا مرادی دانش‌آموخته دکتری تخصصی با رتبه ۳ آزمون PHD سال ۱۳۸۷ بوده و اکنون عضو هیئت علمی تمام‌وقت دانشگاه آزاد اسلامی است.

مسئولیت در تمام سطوح مدیریتی دانشگاه از کارشناسی تا ریاست، پنج سال سمت فرمانداری شهرستان رابر، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند، ریاست پردیس علوم و تحقیقات شعبه کرمان، مدیرکل روابط عمومی واحد کرمان و عضو کارگروه‌ها و شوراهای برنامه‌ریزی و تصمیم‌سازی استانداری کرمان از جمله سوابق اداری این مدیر جوان دانشگاهی است.

تألیف کتاب و چند عنوان مقاله معتبر ISI, علمی و پژوهشی و ... برگزاری همایش علمی پژوهشی، تأسیس انجمن‌های علمی، توسعه و تجهیز زیرساخت‌های پژوهشی دانشگاه، مدیریت گروه‌های آموزشی کارشناسی و کارشناسی ارشد (m.s) از دیگر سوابق آموزشی و پژوهشی نامبرده است.

وی دارای سوابق متعدد فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح منطقه‌ای و ملی است.

در این مراسم از خدمات ابراهیم خراسانی‌پاریزی قدردانی و علیرضا مرادی به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی شد.

   1399/2/30 13:43
اطلاعیه ی شماره 1 آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت
بیانیه دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت به مناسبت روز قدس و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود
بررسی میدانی مشکلات حوزه برگزاری امتحانات پایانترم باحضور ریاست و همکاران
در مراسمی با حضور دکتر علیرضا منظری‌توکلی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی شد
اطلاعیه مهم دانشگاه ازاد اسلامی مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۹ از ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود
16 خرداد 1399
   
  2020 Jun 5
    
   12 شوال 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد