تجلیل از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در حوزه تألیف کتاب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در آیین نکوداشت نود و سومین سال تولد محمدابراهیم باستانی پاریزی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافت، روز گذشته در آیین نکوداشت نود و سومین سال تولد محمدابراهیم باستانی پاریزی از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در حوزه تألیف کتاب قدردانی شد.

در این جشنواره که به همت مجتمع مس سرچشمه و در سالن ورزشی شهر پاریز سیرجان برپا شد، از ابراهیم خراسانی پاریزی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت، در حوزه تألیف کتاب تجلیل شد.

در بخشی از متن لوح سپاس که به همراه تندیسِ  محمدابراهیم باستانی پاریزی اهدا شده، آمده است:

«جناب آقای ابراهیم خراسانی پاریزی

از اینکه با همت والای خود در حوزه تألیف کتاب و نشر فرهنگ و عرضه علم توأم با عمل، همچنین پیشبرد فرهنگ در حوزه کتاب با گام‌های محکم و استوار قدم برمی‌دارید، به رسم احترام این لوح سپاس تقدیم می‌شود.»

به گزارش آنا، آیین نکوداشت استاد زنده‌یاد محمدابراهیم باستانی پاریزی با همکاری ستاد نماز جمعه، بخشداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر پاریز برگزار شد. در این آیین محمدعلی گلاب‌زاده رئیس مرکز کرمان‌شناسی سخنرانی کرد.

ابراهیم خراسانی پاریزی متولد شهر پاریز از توابع سیرجان دارای دکترای تاریخ و تمدن ملل اسلامی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت است که از آبان ۱۳۹۰ ریاست این واحد دانشگاهی را بر عهده دارد.

تالیف ۱۸ جلد کتاب، نگارش ۱۶ مقاله در نشریات علمی وپژوهشی، ISI و شرکت در  همایش‌های ملی در کارنامه ابراهیم خراسانی پاریزی به چشم می‌خورد. تأسیس ده‌ها رشته کارشناسی ارشد، سه رشته دکترای تخصصی و یک دکتری حرفه‌ای گوشه‌ای از فعالیت‌های نامبرده در زمان تصدی مسئولیت وی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت است.

   1397/10/30 11:26

30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد