آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی بافت برای همکاری فرهنگی با شورای شهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر بافت از اعلام آمادگی این واحد دانشگاهی برای همکاری با شورای شهر، به‌ویژه در امور فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافت، ابراهیم خراسانی‌پاریزی عصر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر بافت گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بافت، سال گذشته ۴۶ برنامه فرهنگی را برگزار کرده و امسال نیز این برنامه‌ها با هدفمندی خاصی در حال اجراست.

وی تصریح کرد: اقدامات فرهنگی در اولویت برنامه‌های این واحد دانشگاهی است. چاپ ۳۷ جلد کتاب در چند سال اخیر، تلاوت قاریان برتر کشور در واحد بافت و برگزاری جلسات منظم شورای فرهنگی به‌منظور برگزاری مطلوب فعالیت‌های فرهنگی، نشان از اهتمام این واحد دانشگاهی برای اعتلای فرهنگ جامعه و به‌ویژه نسل جوان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت، اهدای بیش از ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان مسابقات« قرآن و عترت» این واحد دانشگاهی در سال گذشته را یادآور شد و گفت: امسال نیز شاهد برگزاری بیست و چهارمین دوره مسابقات «قرآن و عترت» دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بافت بودیم که نتایج آن در همین ماه اعلام و به برگزیدگان جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

خراسانی‌پاریزی به دیگر فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بافت نیز اشاره کرد و گفت: خوشحالیم و به خود می‌بالیم که یک‌سال است میزبان شهیدی گمنام از تبار پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم که خیر و برکت به این مجموعه دانشگاهی داده است.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی بافت به شعارهای نامگذاری شده سال از سوی مقام معظم رهبری توجه ویژه دارد و هرساله چاپ کتاب، پایان‌نامه و پژوهش با اولویت این شعارها انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت در این جلسه از آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت برای همکاری همه‌جانبه با شورای اسلامی شهر به‌ویژه در امور فرهنگی خبر داد.

   1397/10/30 11:22

30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد